نحوه خرید از سایت شرکت گز شیرین

برای خرید از سایت گز شیرین، شما یک آدرس پستی با کد ده رقمی معتبر و یک کارت بانکی که رمز عبور اینترنتی داشته باشد، احتیاج دارید. در سایت گز شیرین می توانید بدون ثبت نام هم خرید خود را انجام دهید، گر چه ما آن را پیشنهاد نمی کنیم، چرا که امکان ردگیری کالا را از دست می دهید.

پس از ثبت نام در سایت، محصولات خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه نمایید. هر گاه دکمه «پرداخت» را بزنید، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد که از شما اطلاعاتی نظیر آدرس صورتحساب، آدرس پستی و .. را خواهد گرفت. دقت کنید که سیستم پستی سایت گز شیرین بر اساس کد پستی ده رقمی و معتبر کار می کند. اگر کد پستی خود را ناقص و یا اشتباه را وارد کنید، سایت به شما پیغام خطا می دهد.

پس از آن شما به درگاه بانک هدایت و پرداخت خود را تکمیل می کنید. قبل از هدایت به درگاه بانک برای پرداخت آنلاین، شما این امکان را دارید که یکبار دیگه سفارش خود را بصورت کامل مرور کنید، و از نوع کالای درخواستی، میزان مالیاتی که بر کالا تعلق گرفته (که در حال حاضر 9 درصد می باشد)، هزینه بسته بندی و پست مطلع شوید. همچنین ‫قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.

لطفاً اگر در مراحل پرداخت خود مشکلی را مشاهده کردید، آن را با پست الکترونیک info [@] shiringaz [dot] com در میان بگذارید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.